O nas

Stomatologia Jaworzynka,to nowo otwarty gabinet stomatologiczny, znajdujący się w pięknej,malowniczej wsi Jaworzynka. Naszym celem jest zaoferowanie usług na najwyższym poziomie. Pomagają nam w tym regularne szkolenia i kursy oraz najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne. Dla nas liczy się dobro, komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Z tego powodu każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Plan leczenia, który powstaje podczas konsultacji na pierwszej wizycie przedstawiony jest w sposób czytelny i zrozumiały dla pacjenta.

 

lek. dent. Jakub Chabierski – Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia licznymi kursami i szkoleniami. Interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, a także chirurgią i protetyką.

 

Karolina Chabierska – dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uczestniczka licznych kursów z profilaktyki higieny jamy ustnej oraz wybielania. W swoją prace wkłada całe serce, a wszystkie zabiegi wykonuje z niezwykłą starannością i dokładnością dzięki czemu na twarzach pacjentów zawsze gości szeroki uśmiech.

  

Sylwia Probosz -higienistka stomatologiczna

   

Serdecznie zapraszamy!